Assassin’s Creed: Valhalla (Dawn of Ragnarok) XBOX ONE

Jedná sa o DLC, vyžaduje plnú hru Assassins Creed Valhalla V najambicióznejšom rozšírení v histórii hry musí Eivor prijať svoj osud ako Odin,... viac informácií »
Assassin’s Creed: Valhalla (Dawn of Ragnarok) XBOX ONE
Značka: UBISOFT
35 EUR
Kúpiť
Jedná sa o DLC, vyžaduje plnú hru Assassins Creed Valhalla V najambicióznejšom rozšírení v histórii hry musí Eivor prijať svoj osud ako Odin,...

Jedná sa o DLC, vyžaduje plnú hru Assassins Creed Valhalla

V najambicióznejšom rozšírení v histórii hry musí Eivor prijať svoj osud ako Odin, nórsky boh bitky a múdrosti. Uvoľnite nové božské sily, keď sa vydáte na zúfalú výpravu cez úchvatný svet. Dokončite legendárnu vikingskú ságu a zachráňte svojho syna tvárou v… .
Veľa obľúbený tovar môžete kúpiť bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii hry na xbox one. Teraz kúpite akčné výrobky z tejto známej kategórie za výhodné peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu UBISOFT. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výrobca UBISOFT vás a vašich blízkych obohatí o top produkty. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Veľa obľúbený výrobok Assassin’s Creed: Valhalla (Dawn of Ragnarok) XBOX ONE od známeho popredného výrobcu Ubisoft pohodlne nakúpite práve tu za výhodnú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 35 EUR.