Crash Bandicoot N.Sane Trilogy PS4

Kolekcia kultových titulov sa vracia na konzoly PlayStation 4. V úlohe obľúbeného vačkovca Crasha a jeho priateľov sa postavíte Dr. Cortexovi a zlému... viac informácií »
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy PS4
Značka: ACTIVISION
35 EUR
Kúpiť
Kolekcia kultových titulov sa vracia na konzoly PlayStation 4. V úlohe obľúbeného vačkovca Crasha a jeho priateľov sa postavíte Dr. Cortexovi a zlému...

Kolekcia kultových titulov sa vracia na konzoly PlayStation 4. V úlohe obľúbeného vačkovca Crasha a jeho priateľov sa postavíte Dr. Cortexovi a zlému dvojčaťu Crashovho ochrancu, Uka Uka a ich prisluhovačom. Stretnite ochrancu Aku Aku, Coco, jej obľúbeného tigríka Puru a medvedíka Polar, s ktorými sa snažíte nazbierať čo najviac… .
Neodolateľný kus Crash Bandicoot N.Sane Trilogy PS4 možno zohnať jednoducho tu na našom webe v známej rubrike hry na playstation 4. Teraz kúpite unikátne produkty zo spomínanej rubriky za super cenu. U zákazníkov obľúbený výrobca ACTIVISION vám môže ponúknuť top sortiment. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa ACTIVISION. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Crash Bandicoot N.Sane Trilogy PS4 od skvelej a známej značky Activision máte možnosť získať aktuálne na webe vo výhodnej akcii! Teraz zaobstaráte len za 35 EUR.