EA Sports UFC PS4

V rámci nového partnerstva s jednou z popredných športových súťaží za posledné desaťročie predstavuje EA Sports titul EA Sports UFC. Táto bojová... viac informácií »
EA Sports UFC PS4
10 EUR
Kúpiť
V rámci nového partnerstva s jednou z popredných športových súťaží za posledné desaťročie predstavuje EA Sports titul EA Sports UFC. Táto bojová...

V rámci nového partnerstva s jednou z popredných športových súťaží za posledné desaťročie predstavuje EA Sports titul EA Sports UFC. Táto bojová hra novej generácie je špeciálne vytvorená pre platformy PlayStation 4 a Xbox One vývojovým tímom, ktorý má na konte úspešnú sériu Fight Night.

EA Sports UFC s podporou technológie… . Veľa obľúbený produkt nájdete ešte u nás v populárnej rubrike hry na playstation 4. Nájdite si ešte iné produkty v spomínanej rubrike v akcii! Populárna značka Electronic Arts dodáva svojim zákazníkom kvalitné výrobky. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky značky Electronic Arts. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený tovar EA Sports UFC PS4 od spoľahlivej značky Electronic Arts pohodlne dostanete v aktuálnej ponuke za akčnú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 10 EUR.