FIFA 22 CZ PC

Inovácie vo všetkých režimoch a zásadný posun vpred v oblasti hrateľnosti, približuje EA SPORTS™ FIFA 22 Váš herný zážitok opäť o niečo... viac informácií »
FIFA 22 CZ PC
35 EUR
Kúpiť
Inovácie vo všetkých režimoch a zásadný posun vpred v oblasti hrateľnosti, približuje EA SPORTS™ FIFA 22 Váš herný zážitok opäť o niečo...

Inovácie vo všetkých režimoch a zásadný posun vpred v oblasti hrateľnosti, približuje EA SPORTS™ FIFA 22 Váš herný zážitok opäť o niečo bližšie k skutočnosti. V hre FIFA 22 hrateľnosť dostala znova úplne nový rozmer a množstvo skvelých noviniek. Môžete sa tešiť na väčšiu konzistentnosť brankárov, vďaka ich prepracovanému správaniu,… .
V zľave tento produkt je k dispozícii práve tu na našom webe v populárnej kateogrii hry na pc. Máme pre vás nové produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac kvalitného tovaru od dodávateľa Electronic Arts. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt FIFA 22 CZ PC originál od výrobcu Electronic Arts nájdete práve extra so zľavou! Akčné ceny už od 35 EUR.