Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ + Ratchet & Clank: Rift Apart CZ PS5

Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto... viac informácií »
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ + Ratchet & Clank: Rift Apart CZ PS5
150 EUR
Kúpiť
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto...

Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ

Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa budete túlať širokou krajinou a rozsiahlym územím, stretávať prepracované postavy, objavovať starodávne pamiatky a odkrývať skrytú krásu Tsushimy.

Preskúmajte prepracované oblasti ukazujúcu rozmanitosť… .Zľavnený produkt Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ máte možnosť získať práve teraz u nás v známej kategórii hry na ps5! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie za super cenu. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa PlayStation Studios. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka PlayStation Studios dlhodobo predáva vynikajúci sortiment. A to je ešte len začiatok!

Veľa podarený tovar Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ + Ratchet & Clank: Rift Apart CZ PS5 od top značky PlayStation Studios získajte momentálne za úžasnú cenu! Ponuky od 150 EUR.