Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ PS5

Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa... viac informácií »
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ PS5
63 EUR
Kúpiť
Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa...

Vydajte sa za hranice vojnového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku, než kedykoľvek predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa budete túlať širokou krajinou a rozsiahlym územím, stretávať prepracované postavy, objavovať starodávne pamiatky a odkrývať skrytú krásu Tsushimy.

Preskúmajte prepracované oblasti ukazujúcu rozmanitosť života na tomto rozsiahlom ostrove… .
Veľmi žiadaný produkt Ghost of Tsushima (Director’s môžete zohnať taktiež tu u nás v známej kategórii hry na ps5. Teraz si môžete zaobstarať nové kusy v spomínanej kategórii za skvelú cenu. U nás ponúkame viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky značky PlayStation Studios. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný kus Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ PS5 od spoľahlivej značky PlayStation Studios k dispozícii momentálne vo výpredajové akciu! Výhodne za super cenu 63 EUR.