Horizon: Forbidden West

Pripoj sa k Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa skrýva tajuplná hrozba. Vráť sa do... viac informácií »
Horizon: Forbidden West
60 EUR
Kúpiť
Pripoj sa k Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa skrýva tajuplná hrozba. Vráť sa do...

Pripoj sa k Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa skrýva tajuplná hrozba. Vráť sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmaj vzdialenej kraja, bojuj s väčšími a úchvatnějšími strojmi a zoznam sa s novými kmeňmi.

Krajina umiera. Roztrúsené zvyšky ľudstva… .Veľmi žiadaný kus Horizon: Forbidden West nájdete práve teraz tu na stránkach v populárnej sekcii hry na ps5. Máme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii. U nás ponúkame viac, máme v ponuke tiež ďalšie kúsky značky PlayStation Studios. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca PlayStation Studios pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitné výrobky. Môžete sa presvedčiť sami!

Tento zľavnený kus Horizon: Forbidden West od výrobcu so zárukou kvality PlayStation Studios ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii! Akčná cena už od 60 EUR.