Mafia Trilogy CZ PS4

Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing. Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch! Prežite... viac informácií »
Mafia Trilogy CZ PS4
Značka: 2K GAMES
28 EUR
Kúpiť
Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing. Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch! Prežite...

Mafia Definitive Edition obsahuje český dabing. Pre aktivovanie CZ dabingu je nutné mať nastavený región konzoly na CZ a stiahnuť D1 patch!

Prežite príbeh pravého gangstera naprieč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Amerike. Teraz majú hráči po prvý krát možnosť zažiť všetky tri éry tejto oceňovanej akčnej dobrodružnej série na… . Tento akčný výrobok Mafia Trilogy CZ PS4 možno zakúpiť bezprostredne na webe zaradený v rubrike hry na playstation 4! Vyhľadajte si akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky vo výpredajovej akcii!

Často vyhľadávaný výrobok Mafia Trilogy CZ PS4 od dodávateľa tovaru 2K Games ľahko zaobstaráte na našich stránkach teraz za výpredajovú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 28 EUR.