Marvel’s Iron Man VR PS4

Nasaďte si na hlavu súpravu PlayStation VR, oblečte si zbroj ako legendárny superhrdina Marvelu a postavte sa najväcším Iron Manovým nepriateľom v... viac informácií »
Marvel’s Iron Man VR PS4
30 EUR
Kúpiť
Nasaďte si na hlavu súpravu PlayStation VR, oblečte si zbroj ako legendárny superhrdina Marvelu a postavte sa najväcším Iron Manovým nepriateľom v...

Nasaďte si na hlavu súpravu PlayStation VR, oblečte si zbroj ako legendárny superhrdina Marvelu a postavte sa najväcším Iron Manovým nepriateľom v akčných bitkách, v ktorých je v stávke záchrana sveta.

Pomocou dvoch pohybových ovládačov PlayStation Move naštartujte Iron Manovi repulzné trysky a vystreľte do oblakov s hi-tech výzbrojou na dosah… .Veľmi obľúbený tovar Marvel’s Iron Man VR PS4 môžete zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii hry na playstation 4. Teraz získate ešte iné produkty z tejto známej sekcie za rozumné peniaze!

Veľa predávaný produkt Marvel’s Iron Man VR PS4 od obľúbeného výrobcu PlayStation Studios máte možnosť získať tu teraz práve za outletovú cenu! Kúpiť teraz za 30 EUR.