Mortal Kombat 11 (Ultimate Edition)

Mortal Kombat je späť! Nový diel ikonickej série sa vracia s ďalším krokom v evolúcii bojových hier a je lepší ako to, na čo ste boli doposiaľ... viac informácií »
Mortal Kombat 11 (Ultimate Edition)
28 EUR
Kúpiť
Mortal Kombat je späť! Nový diel ikonickej série sa vracia s ďalším krokom v evolúcii bojových hier a je lepší ako to, na čo ste boli doposiaľ...

Mortal Kombat je späť! Nový diel ikonickej série sa vracia s ďalším krokom v evolúcii bojových hier a je lepší ako to, na čo ste boli doposiaľ zvyknutí. Nové možnosti úprav vzhľadu postavy vám dávajú nevídané schopnosti spraviť si každú postavu vašou vlastnou. Nový grafický engine dokonale vyobrazuje všetky grafické… .
Unikátny tovar získate pohodlne na stránkach v rubrike hry na ps5. Máme pre vás ešte ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za outletovú cenu. Táto výnimočná značka Warner Bros. Games dodáva svojim zákazníkom top výrobky

Tento výnimočný tovar Mortal Kombat 11 (Ultimate Edition) od skvelej a známej značky Warner Bros. Games môžete si kúpiť práve teraz v našej ponuke výhodne. Iba teraz za 28 EUR.