Nintendo Switch Ring Fit Adventure HAC-R-AL3PA

Balenie neobsahuje konzolu Nintendo Switch, ktorá je pre využitie tovaru potrebná. V hre Ring Fit Adventure hráči objavujú rozsiahly svet a bojujú s... viac informácií »
Nintendo Switch Ring Fit Adventure
Značka: NINTENDO
70 EUR
Kúpiť
Balenie neobsahuje konzolu Nintendo Switch, ktorá je pre využitie tovaru potrebná. V hre Ring Fit Adventure hráči objavujú rozsiahly svet a bojujú s...

Balenie neobsahuje konzolu Nintendo Switch, ktorá je pre využitie tovaru potrebná.

V hre Ring Fit Adventure hráči objavujú rozsiahly svet a bojujú s nepriateľmi za pomoci reálnych fitness cvikov. Nové doplnky Ring-Con a pás na nohe, ktoré sú súčasťou balenia, rozpoznávajú a merajú hráčove pohyby v reálnom svete a menia sa… . Žiadaný produkt Nintendo Switch Ring Fit máte možnosť dostať teraz tu u nás zaradený v sekcii hry na nintendo wii. Preskúmajte unikátne produkty z tejto rubriky za super cenu. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky značky NINTENDO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predná značka NINTENDO má top produkty Môžete sa presvedčiť sami.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Nintendo Switch Ring Fit Adventure HAC-R-AL3PA od výrobcu so skvelou povesťou Nintendo jednoducho získate dnes extra výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 70 EUR.