PlayStation 5 bezdrôtové slúchadlá Pulse 3D, midnight black CFI-ZWH1

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom PULSE 3D boli prispôsobené tak, aby v spojení s konzolou PlayStation 5 prehrávali 3D zvuk. Konzoly PS5... viac informácií »
PlayStation 5 bezdrôtové slúchadlá Pulse 3D
Značka: SONY
70 EUR
Kúpiť
Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom PULSE 3D boli prispôsobené tak, aby v spojení s konzolou PlayStation 5 prehrávali 3D zvuk. Konzoly PS5...

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom PULSE 3D boli prispôsobené tak, aby v spojení s konzolou PlayStation 5 prehrávali 3D zvuk.

Konzoly PS5 poháňa technológia Tempest 3D AudioTech, s ktorou sa dostanete priamo do stredu neuveriteľne pohlcujúceho zvuku, takže budete mať pocit, že zvuk prichádza zo všetkých smerov.

Hrajte štýlovo s elegantnými slúchadlami s… . Kvalitný a žiadaný výrobok dostanete jednoducho tu na našich stránkach v populárnej rubrike hry na playstation vita! Zaobstarajte si ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu!

Žiadaný produkt PlayStation 5 bezdrôtové slúchadlá Pulse 3D, midnight black CFI-ZWH1 originál od značky SONY jednoducho môžete zohnať práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu! Práve možno objednať len za 70 EUR.