Pokémon: Shining Pearl NSW

Zažite nostalgický príbeh z hry Pokémon Pearl Version v prepracovanom dobrodružstve Pokémon Shining Pearl, ktorý je teraz v systéme Nintendo Switch!... viac informácií »
Pokémon: Shining Pearl NSW
Značka: NINTENDO
48 EUR
Kúpiť
Zažite nostalgický príbeh z hry Pokémon Pearl Version v prepracovanom dobrodružstve Pokémon Shining Pearl, ktorý je teraz v systéme Nintendo Switch!...

Zažite nostalgický príbeh z hry Pokémon Pearl Version v prepracovanom dobrodružstve Pokémon Shining Pearl, ktorý je teraz v systéme Nintendo Switch! Dobrodružstvá v hre Pokémon Shining Pearl sa uskutočnia v známom regióne Sinnoh. Sinnoh, ktorý je bohatý na prírodu a jeho srdcom je mohutná hora Coronet, je krajinou mnohých mýtov… . Unikátny tovar je k dostaniu ľahko tu na našich stránkach v známej kategórii hry pre nintendo switch! Vyhľadajte si úplne nové výrobky v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite tiež na viac kúskov od dodávateľa NINTENDO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Zaujímavý produkt Pokémon: Shining Pearl NSW originál od značky Nintendo môžete pohodlne kúpiť tady teraz za najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 48 EUR.