Returnal

K predobjednávke Returnal dostanete aj darčeky v podobe dvoch oblekov do hry. Na neustále sa meniacej nepriateľskej planéte preruš cyklus plný... viac informácií »
Returnal
63 EUR
Kúpiť
K predobjednávke Returnal dostanete aj darčeky v podobe dvoch oblekov do hry. Na neustále sa meniacej nepriateľskej planéte preruš cyklus plný...

K predobjednávke Returnal dostanete aj darčeky v podobe dvoch oblekov do hry.

Na neustále sa meniacej nepriateľskej planéte preruš cyklus plný chaosu!

Procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre a s každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniaceho sveta.

Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami… .
Exkluzívny produkt Returnal dá sa zaobstarať už dnes tu na našich stránkach v známej rubrike hry na ps5. Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie kusy z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu! Máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa PlayStation Studios. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ PlayStation Studios dodáva vynikajúce výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob!

Tento zľavnený produkt Returnal od obľúbeného výrobcu PlayStation Studios máte možnosť nájsť tu a teraz za výborné peniaze! Stojí práve teraz u nás 63 EUR.