Riders Republic

Stretnite a súťažte na masívnom multiplayer poli s hráčmi v rôznych disciplínach, ako napríklad bicyklovanie, lyžovanie, snowboardovanie či lietanie... viac informácií »
Riders Republic
Značka: UBISOFT
35 EUR
Kúpiť
Stretnite a súťažte na masívnom multiplayer poli s hráčmi v rôznych disciplínach, ako napríklad bicyklovanie, lyžovanie, snowboardovanie či lietanie...

Stretnite a súťažte na masívnom multiplayer poli s hráčmi v rôznych disciplínach, ako napríklad bicyklovanie, lyžovanie, snowboardovanie či lietanie vo wingsuite.

Pretekajte vo veľkom živom svete inšpirovanom ikonickými americkými národnými parkami vrátane Bryce Canyon, Yosemite Valley či Mammoth Mountain.

Vytvorte tím so svojimi priateľmi a súťažte v množstve multiplayer módov: závody, tím… . Veľa žiadaný tovar Riders Republic možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii hry na ps5. Pripravili sme pre vás úplne nové výrobky v spomínanej sekcii za priaznivú cenu! Významný výrobca UBISOFT predáva vynikajúci sortiment

Výnimočný tovar Riders Republic od značky Ubisoft možno zohnať na našich stránkach teraz naozaj výhodne. Akčná cena od 35 EUR.