The Quarry XBOX X|S

Zatiaľ čo slnko zapadá v posledný deň letného tábora, mladí vychovávatelia z Hackett’s Quarry usporadúvajú oslavný večierok. Žiadne deti,... viac informácií »
The Quarry XBOX X|S
Značka: 2K GAMES
50 EUR
Kúpiť
Zatiaľ čo slnko zapadá v posledný deň letného tábora, mladí vychovávatelia z Hackett’s Quarry usporadúvajú oslavný večierok. Žiadne deti,...

Zatiaľ čo slnko zapadá v posledný deň letného tábora, mladí vychovávatelia z Hackett’s Quarry usporadúvajú oslavný večierok. Žiadne deti, žiadni dospelí, žiadne pravidlá.

O hre
Váš príbeh, ich osud

Odvážite sa pozrieť, čo je za tými padacími dverami? Preskúmate tie výkriky, ktoré sa ozývajú z lesa? Zachránite priateľov, ale bo radšej… . Vysoko kvalitný produkt The Quarry XBOX X|S máte možnosť dostať teraz na stránkach v kategórii hry na xbox one. Nájdite si obľúbené produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov 2K GAMES vás obohatí o vynikajúce produkty

Žiadaný produkt The Quarry XBOX X|S od popredného výrobcu 2K Games ľahko nájdete u nás za skvelú cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 50 EUR.