Tiny Tina’s Wonderlands PS4

Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo! Wonderlands je vyvrcholením viac ako desaťročného vývoja od spoločnosti Gearbox Software. Využívajte... viac informácií »
Tiny Tina’s Wonderlands PS4
Značka: 2K GAMES
48 EUR
Kúpiť
Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo! Wonderlands je vyvrcholením viac ako desaťročného vývoja od spoločnosti Gearbox Software. Využívajte...

Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo! Wonderlands je vyvrcholením viac ako desaťročného vývoja od spoločnosti Gearbox Software.

Využívajte zbrane známe z titulu Borderlands, drancujte, koste a vrhajte sa na bizarné príšery alebo navštívte tajomné hrobky plné pokladov v snahe zničiť tyranského Dragon Lorda.

K hráčom sa pripojí vášnivý kapitán Valentine… . Kvalitný a žiadaný kus zoženiete už dnes tu u nás v populárnej sekcii hry na playstation 4! Pripravili sme ešte podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie za priaznivú cenu. Známa značka 2K GAMES dlhodobo dodáva vynikajúci tovar Pozrite so sami! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac kvalitného tovaru od dodávateľa 2K GAMES. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný tovar Tiny Tina’s Wonderlands PS4 od skvelého a známeho výrobcu 2K Games ľahko môžete nájsť v našej online ponuke naozaj výhodne. Teraz za akčnú cenu 48 EUR.