Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Deluxe Edition) XBOX X|S

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný... viac informácií »
Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Deluxe Edition) XBOX X|S
Značka: UBISOFT
35 EUR
Kúpiť
Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný...

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný tím nájazdov Rainbow Six do nepredvídateľných ochranných zón a objavte tajomstvá za smrtiacimi a neustále sa vyvíjajúcimi operátormi, aby ste mohli spustiť mimozemskú hrozbu Archans. Znalosti, spolupráca a taktický… . Tento neodolateľný produkt Tom Clancy’s Rainbow Six: možno zohnať teraz na našom webe v rubrike hry na xbox one! Teraz môžete získať iné výrobky v spomínanej rubrike za parádnu cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka UBISOFT má k dispozícii top výrobky Nakupujte výhodný u nás. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! U nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od značky UBISOFT. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Výnimočný a žiadaný produkt Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Deluxe Edition) XBOX X|S od renomovaného dodávateľa Ubisoft je možné zaobstarať práve za extra cenu! Produkt momentálne predávame za 35 EUR.