Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) PS4

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný... viac informácií »
Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) PS4
Značka: UBISOFT
30 EUR
Kúpiť
Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný...

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný tím nájazdov Rainbow Six do nepredvídateľných ochranných zón a objavte tajomstvá za smrtiacimi a neustále sa vyvíjajúcimi operátormi, aby ste mohli spustiť mimozemskú hrozbu Archans. Znalosti, spolupráca a taktický… .Veľa predávaný produkt dá sa zaobstarať práve teraz na stránkach v známej sekcii hry na playstation 4! Preskúmajte kvalitné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu!

Tento najpredávanejší produkt Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) PS4 od renomovaného dodávateľa Ubisoft ide získať tu za neuveriteľne výhodnú cenu. Ceny od 30 EUR.