Tour de France 2022 PS4

Súťažte o žltý trikot v oficiálnej hre Tour de France 2022. Užite si nový online režim s týždennými výzvami a rebríčkami a ďalšie nové... viac informácií »
Tour de France 2022
Značka: NACON
38 EUR
Kúpiť
Súťažte o žltý trikot v oficiálnej hre Tour de France 2022. Užite si nový online režim s týždennými výzvami a rebríčkami a ďalšie nové...

Súťažte o žltý trikot v oficiálnej hre Tour de France 2022. Užite si nový online režim s týždennými výzvami a rebríčkami a ďalšie nové funkcie!

Nové funkcie Tour de France 2022:
Nový online režim s rebríčkami
Závodné incidenty (pády, choroby)
Nový systém príprav
Intenzívnejšie preteky s agresívnejším pelotónom a kooperatívnejšie úniky
Všetkých 21 oficiálnych etáp Tour… .
Unikátny tovar Tour de France 2022 môžete kúpiť priamo tu a teraz na našich stránkach v sekcii hry na playstation 4! Vyberte si výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za skvelú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa NACON. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Výrobca NACON ponúka prémiové výrobky Veď to vidíte sami!

Zľavový produkt Tour de France 2022 PS4 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou NACON ľahko získate v našej ponuke za priaznivú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 38 EUR.