Triangle Strategy NSW

Velte skupine bojovníkov ako Serenoa, dedička rodu Wolffort, v spletitom sprisahaní, kde vaše rozhodnutia rozhodujú. Kľúčové rozhodnutia, ktoré... viac informácií »
Triangle Strategy NSW
Značka: Square Enix
48 EUR
Kúpiť
Velte skupine bojovníkov ako Serenoa, dedička rodu Wolffort, v spletitom sprisahaní, kde vaše rozhodnutia rozhodujú. Kľúčové rozhodnutia, ktoré...

Velte skupine bojovníkov ako Serenoa, dedička rodu Wolffort, v spletitom sprisahaní, kde vaše rozhodnutia rozhodujú. Kľúčové rozhodnutia, ktoré urobíte, podporia jedno z troch presvedčení – užitočnosť, morálka, sloboda – ktoré spolu tvoria pohľad Serenoy na svet a ovplyvňujú vývoj príbehu.

Keď budú čeliť skutočne závažným rozhodnutiam, viaceré postavy zavážia tým, že… .Tento žiadaný produkt Triangle Strategy NSW možno zohnať teraz na našich stránkach v kategórii hry pre nintendo switch! Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty z našej sekcie za výhodné peniaze.

Unikátny a žiadaný kus Triangle Strategy NSW od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Square Enix jednoducho zaobstaráte tu za výhodnú cenu. Práve teraz za 48 EUR.