WWE 2K22 PS4

WWE 2K sa vracia so všetkými funkciami, ktoré zvládnete! Nechajte sa vytrhnúť z tribúny a zasiahnite s úplnou kontrolou nad svetom WWE. Zhoďte tie... viac informácií »
WWE 2K22 PS4
Značka: 2K GAMES
40 EUR
Kúpiť
WWE 2K sa vracia so všetkými funkciami, ktoré zvládnete! Nechajte sa vytrhnúť z tribúny a zasiahnite s úplnou kontrolou nad svetom WWE. Zhoďte tie...

WWE 2K sa vracia so všetkými funkciami, ktoré zvládnete! Nechajte sa vytrhnúť z tribúny a zasiahnite s úplnou kontrolou nad svetom WWE. Zhoďte tie najväčšie a najrealistickejšie vyzerajúce superhviezdy a legendy WWE. Prežite znova kľúčové momenty ikonickej kariéry Rey Mysterio v 2K Showcase. Udrieť tak tvrdo nebolo nikdy také ľahké!

Nový… . V zľave tento tovar WWE 2K22 PS4 môžete nájsť ešte tu a teraz na našom webe v kategórii hry na playstation 4! Získajte obľúbené výrobky z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze! Predný výrobca 2K GAMES má na sklade skvelý sortiment Nakupujte výhodný u nás! U nás ponúkame viac, u nás totiž nájdete viac skvelých produktov od dodávateľa 2K GAMES. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt WWE 2K22 PS4 od kvalitného výrobcu 2K Games je možné zakúpiť u nás teraz v akcii! Teraz môžete získať za skvelú cenu 40 EUR.