Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) PS4

Staňte sa zabijákom príšer v hre, ktorá vyhrala viac než 250 ocenení "Hra roku". V tomto viac ako 150 hodinovom dobrodružstve si môžete vyskúšať... viac informácií »
Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) PS4
Staňte sa zabijákom príšer v hre, ktorá vyhrala viac než 250 ocenení "Hra roku". V tomto viac ako 150 hodinovom dobrodružstve si môžete vyskúšať...

Staňte sa zabijákom príšer v hre, ktorá vyhrala viac než 250 ocenení „Hra roku“. V tomto viac ako 150 hodinovom dobrodružstve si môžete vyskúšať kompletný príbeh so všetkými rozšíreniami v úlohe Geralta zo Rivie. Navyše tu nájdete kompletný dodatočný obsah – zbrane, výzbroj, vzhľad pre spoločníkov, nový režim a vedľajšie… .
Tento lacný produkt je dostupný práve tu na našich stránkach v populárnej kateogrii hry na playstation 4. Teraz môžete nájsť skvelé produkty z tejto kateógrie na pár kliknutí. Obľúbený dodávateľ Bandai Namco Entertainment má v stálej ponuke skvelý sortiment Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu Bandai Namco Entertainment. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľa obľúbený produkt Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) PS4 značky Bandai Namco Entertainment získate u nás teraz za mimoriadne nízku cenu! Ceny od 33 EUR.